PrihlásenieRegistrácia

Zákazkové čokolády

CENA NA VYžIADANIE

Naše výrobky ponúkame aj v zákazníckom vyhotovení. Objednajte si čokoládu s vlastným obalom a spropagujte tak svoju firmu alebo región.

Čokoládový dezert

90 g (18 ks x 5 g)

Obsahom je 18 ks malých štvorcových čokolád vložených do obalu s priehľadným oknom.

Vlastný dizajn možno aplikovať na všetky čokoládky a obal s oknom. Balené po 10 ks v bielom kartóne. Je možné vyrobiť aj štvorcové čokoládky 5g (30 x 30 mm) samostatne. Minimálna zákazka: dezerty 500 ks, čokoládky 5g 1000 ks z jedného druhu čokolády. Doba výroby 3 týždne od schválenia grafiky, dodanie v cene.

Tabuľková čokoláda

100 g

Balenie obsahuje krabičku s čokoládou štvorcového tvaru zatavenou v nepriedušnom alobale.

Vlastný dizajn možno aplikovať na celé balenie čokolády. Balené po 100 ks alebo 10 ks (za príplatok) v bielom kartóne. Minimálna zákazka: 500 ks z jedného druhu čokolády. Doba výroby 3 týždne od schválenia grafiky, dodanie v cene.

DRUHY ČOKOLÁD

 

Horká čokoláda

Zloženie: kakaová hmota, cukor, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kakaové maslo, emulgátory (sójový lecitín, polyglycerol-polyricín-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR.
Obsah celkovej kakaovej sušiny najmenej 70%.

 

Mliečna čokoláda

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené mlieko plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (sójový lecitín, polyglycerol-polyricín-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR.
Obsah celkovej kakaovej sušiny najmenej 31%.

Kontaktujte nás